Üretimlerimiz

Üretimlerimiz

ALDEM ÇELİK olarak global müşterilerimize proje bazlı ve seri üretim olmak üzere ÇELİKPASLANMAZ ÇELİK ve ALÜMİNYUM  parça ve konstrüksiyon üretimleri yapmaktayız. Sektörlerinin önde gelen firmaları üretimlerinde Aldem Çelik' i tercih etmektedir. Yüksek kalite anlayışıyla önemli projelere imza attık.

Kaynak prosesleri akredite üçüncü kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış kaynakçılar tarafından uygulanmaktadır. Üretimlerimiz ISO 3834-2 ve EN 1090-2 EXC 4 sertifikaları kapsamında yapılmaktadır.

Şartname koşullarına göre müşterilerimizin talep ettiği aşamalarda 3. parti kontrol firmalara kontroller gerçekleştirilmektedir. Firmamız dahilinde VT, PT ve MT testleri sertifikalı kalite kontrol ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Ürün yüzey hazırlığı  kendi tesislerimizde karbon çelik imalatlar için çelik tozu, paslanmaz çelik imalatlar için granül cam tozu ile kumlama işleminden geçirilerek yapılmaktadır.

Korozyon etkisini önlemek için çelik malzeme için sıcak daldırma galvanizleme uygulaması yapılmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama onaylı tedarikçilerimiz tarafından DIN EN ISO 1461 standartlarına göre yapılmaktadır.

Benzer şekilde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda elektro galvaniz kaplama veya pregalvaniz sacdan üretim yapılabilmektedir.

Yaş boya tesislerimizde yüksek kalite ve standartlarda boya işlemleri gerçekleştirilmektedir. (C5 Marine sınıfı ve Yangın Dayanımlı boya uygulamaları dahil)

Üretimlerimiz

Çelik Ürünler

İncele

Alüminyum Ürünler

İncele

Paslanmaz Çelik Ürünler

İncele
ESC'ye basarak ekranı kapatabilirsiniz, ENTER tuşuna basarak arama yapabilirsiniz.