Paslanmaz Çelik Ürünler

ALDEM ÇELİK olarak proje bazlı kaynaklı veya kaynaksız Endüstriyel Paslanmaz Ürünler, Paslanmaz Çelik Yapı Elemanları ve Paslanmaz Yapma Profil üretimleri yapmaktayız.

Birçok uluslararası proje ve ilgili sektörlerinin önde gelen firmaları bizimle çalışmayı tercih ediyor.Yüksek kalite anlayışımızla başarılı projelere imza atıyoruz.

Kaynak işlemlerimiz, akredite üçüncü kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış kaynakçılar tarafından yapılmaktadır.Kaynak prosedürleri, işlemleri ve tüm ilgili testler firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Yüzey Uygulamaları :

Paslanmaz Pasivasyon : Ürünlere proje spesifikasyonu talebine göre, pasivasyon işlemi uygulanır. Bu işlem paslanmaz çelik parçaların ömrünü uzatmaya ve korozyona karşı daha dirençli hale getirilmesi için yapılmaktadır.

Paslanmaz Kumlama : Paslanmaz çelik ürünlerin kalitesini arttırmak ve uzun ömürlü kullanım sağlamak amacıyla kendi kumlama tesislerimizde granül camlar ile otomatik sistem kumlama işleminden uygulanabilmektedir.

Paslanmaz Mekanik Parlatma: Talebe bağlı olarak; Paslanmaz çelik yüzeyler aşındırıcılar ile parlatılarak görsel açıdan parlak bir yüzey elde edilirken, yüzey üzerinde bulunan çizik ve kirlerden arındırma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Paslanmaz Boyama : Paslanmaz çelik ürünlere istenilen boya normuna göre boyama işlemi kendi tesislerimizde yapılmaktadır.

Paslanmaz Çelik Ürünler

Endüstriyel Paslanmaz Ürünler

İncele

Paslanmaz Çelik Yapı Elemanları

İncele

Paslanmaz Yapma Profiller

İncele
ESC'ye basarak ekranı kapatabilirsiniz, ENTER tuşuna basarak arama yapabilirsiniz.