Çelik Ürünler

ALDEM ÇELİK olarak proje bazlı veya seri üretim olmak üzere kaynaklı/kaynaksız çelik parça ve konstrüksiyon üretimleri yapmaktayız. Üretimlerimizi çelik ürünler , paslanmaz ürünler , alüminyum ürünler olmak üzere 3 ana başlık altında topluyoruz.

Birçok uluslararası proje ve ilgili sektörlerinin önde gelen firmaları tarafından tercih ediliyor yüksek kalite anlayışımızla başarılı projelere imza atıyoruz. Kaynak işlemlerimiz, akredite üçüncü kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış kaynakçılarımız tarafından yapılmaktadır.

ISO 3834-2 ve EN 1090-2 EXC 4 sertifikalarına sahibiz.Kaynak prosedürleri, işlemleri ve tüm ilgili testler firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Ürün yüzey hazırlıkları proje spesifikasyonuna göre, kendi tesislerimizde karbon çelik imalatları için çelik tozu, paslanmaz çelik imalatları için granül camlar ile kumlama işlemi yapılmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda korozyon etkilerini önlemek için sıcak daldırma galvaniz kaplama uygulaması yapılmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama anlaşmalı tedarikçilerimiz tarafından ve DIN EN ISO 1461 standartlarına göre yapılmaktadır. Talebe bağlı olarak elektro galvaniz kaplama veya pregalvaniz sacdan üretimler yapılabilmektedir. Kendi bünyemizde bulunan yaş boya tesisimizde C5 Marine sınıfı da dahil olmak üzere boya işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.Toz boya içeren projeler için anlaşmalı dış atölyelerimizde uygulumalarımızı yaptırmaktayız.

Çelik Ürünler

Yenilenebilir Enerji Sektörü Ürünleri

İncele

Çelik Konstrüksiyonlar

İncele

Endüstriyel Platformlar

İncele

Şaseler

İncele

Tanklar & Kaplar & Kabinler

İncele

Fan Gövdeleri, Şaseleri ve Parçaları

İncele

Çelik Parça Üretimleri

İncele

Cephe Çelikleri

İncele

Proje Bazlı Çelik İşleri

İncele

Platform Izgaraları

İncele
ESC'ye basarak ekranı kapatabilirsiniz, ENTER tuşuna basarak arama yapabilirsiniz.